Baza wiedzy

czerwiec 2019

Lato zbliża się do nas wielkimi krokami. Wraz z nadejściem pierwszych ciepłych dni zaczynamy intensywniej myśleć o przygotowaniu naszej sylwetki na plażę. Nie każdy wie, że nieocenionym sprzymierzeńcem w gubieniu zbędnych kilogramów jest woda mineralna!

kwiecień 2019

Organizm znużony trwającą kilka miesięcy zimą musi się zregenerować. Dni są dłuższe, słońce coraz śmielej zagląda do okien, ale mimo to coś jest nie tak jak powinno. Zamiast dużego zastrzyku energii, ciągle odczuwamy zmęczenie, senność, pojawiają się problemy z koncentracją. Brzmi znajomo? Niestety, to objawy wiosennego przesilenia.

grudzień 2018

Od jakiegoś już czasu wszędzie wyczuwalna jest atmosfera oczekiwania, pewnej tajemnicy oraz podekscytowania. Mróz coraz częściej szczypie w policzki, a w powietrzu unosi się aromat domowych pierników i makowców zmieszany z zapachem jedliny. Pięknie przystrojona choinka czeka aż cała rodzina zbierze się wokół niej by śpiewać kolędy. To znaki świadczące o tym, że Święta Bożego Narodzenia tuż, tuż! Przez sklepy i centra handlowe wciąż przewija się tłum zabieganych ludzi robiących ostatnie zakupy oraz szukających nowych, modnych w tym sezonie świątecznych ozdób. Żeby oszczędzić Wam czasu i stresu podpowiadamy jakie trendy obwiązują tego roku!

listopad 2018

Spadek energii, brak motywacji do działania, rozdrażnienie, gorsze samopoczucie. To tylko niektóre symptomy jesiennej chandry. Szczególnie w tym okresie warto zadbać o swoje zdrowie i samopoczucie. W jaki sposób? Jaką rolę odgrywa w tym procesie woda mineralna? Dlaczego warto pić ją jesienią? O tym dowiesz się w tekście!

sierpień 2018

Szczególnie w trakcie letnich fal upałów słyszymy, że powinniśmy pić dużo wody. Co oznacza dużo? Czy jest litr, dwa, a może jeszcze więcej? Nie jest to jedyne pytanie które sobie zadajemy. Dlaczego warto pić wodę? Dlaczego powinniśmy pić dużo wody podczas upałów? Jak często ją pić? Jaką wodę pić? Na te pytania odpowiadamy w artykule - zapraszamy do lektury!

czerwiec 2018

Orzeźwiający koktajl owocowy lub warzywny to znacznie więcej niż napój chłodzący – to doskonały sposób na zapewnienie sobie codziennej porcji witamin i minerałów w przepysznej, atrakcyjnej formie. Zrobienie takiego koktajlu jest niezwykle proste! Z tego artykułu dowiecie się jakie korzyści dla zdrowia przynosi picie domowych koktajli na bazie wody mineralnej – zapraszamy do lektury!

maj 2018

Lato przyszło w tym roku wyjątkowo wcześnie. Wraz ze wzrostem temperatury rośnie zapotrzebowanie organizmu na wodę. Najlepszym wyborem będzie woda bogata w składniki mineralne. Dlaczego warto pić wodę mineralną? Koniecznie przeczytaj!

kwiecień 2018

Naturalna woda mineralna Piwniczanka wydobywana jest z wnętrza ziemi w niezmienionej formie. Jedyna ingerencja człowieka w czasie jej wydobywania to proces filtrowania i odżelaziania przez naturalne złoża żwirowe oraz proces butelkowania. Dzięki temu woda, która trafia na półkę sklepową jest taka, jaką dała nam natura.

marzec 2018

Zima to wyjątkowo wymagająca pora roku dla naszego organizmu. To czas kiedy szczególnie warto zadbać o zdrowie swoje i swoich bliskich. Niskie temperatury, mroźne wiatry, opady śniegu, obniżona odporność oraz działanie urządzeń grzewczych - to tylko niektóre czynniki negatywnie wpływające na ludzki organizm. Jak się przed nimi chronić? Jak przygotować nasze ciało do nadchodzącej wiosny? O tym dowiesz się z naszego artykułu!